logo

Copyright ©
2019 GBS KOZMETİK

Yüklemeyi Geç

Haberler

Alexandrite lazer Nedir ?

Alexandrite lazerler diğer lazerlerin genel teknik özelliklerine sahiptir. Laser aleti içerisinde ki iki adet Alexandrite lazerler diğer lazerlerin genel teknik özelliklerine sahiptir. Laser aleti içerisinde ki iki adet lam..

Devam..
Nd:YAG ile lazer epilasyon nedir?

Nd:YAG ile lazer epilasyon nedir? Nd:YAG lazer 1064 nm. dalgaboyunda, lazer epilasyonda, damar ve leke tedavisinde kullanılan bir lazerdir. Apogee, Candela, Clarity, Epicare markaların Nd:YAG lazerleri mevcuttur. Nd:YAG lazer ile laz..

Devam..
Ütüleme (DİODE) Lazer Epilasyon Nedir?

Diyot bilinen adıyla Diode Lazer epilasyon, koyu renk tenlerde ve kalın kıllarda çok etkili olan, açık tende ve ince kıllarda daha az etki eden güvenli ve etkili bir lazer epilasyon yöntemidir. Özellikle koyu renk tenl..

Devam..
Buz Epilasyon Nedir?

Buz Epilasyon, en iş bitirici ve en konforlu son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çöz&u..

Devam..
Lazer Epilasyon Nedir ?

Lazer epilasyon teknolojinin getirdiği yeni epilasyon yöntemlerinden birisidir. Lazer epilasyon , istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığ..

Devam..